Ucuz təyyarə biletləri

Gənclərin ölkə birinciliyində son günün qalibləri bəlli oldu - VİDEO

Tarix:  24.02.17 21:02           Yazar:             Oxunub: 176 dəfə

Bakı İdman Sarayında gənclər arasında sərbəst və yunan-Roma güləşi üzrə Azərbaycan birinciliyi başa çatıb. Rekord.az xəbər verir ki, yarışda klub və cəmiyyətlərin yığma komandalarının üzvü olan 1997-1999-cu il təvəllüdlü idmançılar iştirak edib. 


İkinci yarış günündə yunan-Roma güləşi üzrə 169 pəhləvan mübarizə aparıb. 


Hər çəki dərəcəsində mükafata layiq yerlər tutmuş idmançılar medal və diplomla yanaşı, AGF tərəfindən pul mükafatı ilə də təltif olunur və yığma komandanın heyətinə cəlb olunur.


50 kq
FİNAL 
Zülfüqar Əliyev (Sumqayıt, Təhsil İC) - Rəşad Abdullayev (Sumqayıt, Zenit İC) 7:0
Bürünc medal görüşü 
Ramal Əhədli (Sumqayıt, Təhsil İC) - Əli Kərimli (ROİL) 4:3
Seymur Hüseynov (DİN İC) - Azər Muxtarlı (Sumqayıt, Təhsil İC) 8:0
1/2 final
Zülfüqar Əliyev (Sumqayıt, Təhsil İC) - Əli Kərimli (ROİL) 8:0
Azər Muxtarlı (Sumqayıt, Təhsil İC) - Rəşad Abdullayev (Sumqayıt, Zenit İC) 6:13
1/4 final
Ramal Əhədli (Sumqayıt, Təhsil İC) - Zülfüqar Əliyev (Sumqayıt, Təhsil İC) 0:4
Həsən Nuruşov (Qubadlı) - Əli Kərimli (ROİL) 4:13
Rəşid Kərimov (Göyçay) - Azər Muxtarlı (Sumqayıt, Təhsil İC) 9:11
Rəşad Abdullayev (Sumqayıt, Zenit İC) - Emin Xəlilov (MOİK) 12:2                 


55 kq
FİNAL
Kamran Pənahov (Beyləqan) - Zaur Nuriyev (Məhsul) 0:8
Bürünc medal görüşü 
Anar Qurbanov (Neftçi İK) - Elşad Məmmədov (Zenit İC) 0:8
Kamil Səmədov (Gəncə) - Elvin Mustafayev (Neftçi İK) 0:8
1/2 final
Elşad Məmmədov (Zenit İC) - Kamran Pənahov (Beyləqan) 3:8
Zaur Nuriyev (Məhsul) - Elvin Mustafayev (Neftçi İK) 3:1
1/4 final
Rüstəm Yusubov (Pirallahı GK) - Elşad Məmmədov (Zenit İC) 4:6 
Anar Qurbanov (Neftçi İK) - Kamran Pənahov (Beyləqan) 1:8 
Alim Bağırlı (Təhsil İC) - Zaur Nuriyev (Məhsul) 0:8
Rəcəbəli Nəsirov (MOİK) - Elvin Mustafayev (Neftçi İK) 1:3


60 kq
FİNAL
Kamran Mirzəliyev (Neftçi İK) - Həsən Məmmədli (ROİL) 2:1
Bürünc medal görüşü 
İbrahim Mürsəliyev (DİN İC) - Kənan Cəfərov (MOİK) 2:9
Ülvi Mahmudzadə (ROİL) - Elnur Musayev (Neftçi İK) 3*:3
1/2 final
Kamran Mirzəliyev (Neftçi İK) - Kənan Cəfərov (MOİK) 13:7
Elnur Musayev (Neftçi İK) - Həsən Məmmədli (ROİL) 2:4
1/4 final
Kamran Mirzəliyev (Neftçi İK) - İbrahim Mürsəliyev (DİN İC) 8:0
Elvin Kərimov (Neftçi İK) - Kənan Cəfərov (MOİK) 0:11
Kənan Vəliyev (Gəncə) - Elnur Musayev (Neftçi İK) 8:11 
Həsən Məmmədli (ROİL) - Ülvi Mahmudzadə (ROİL) 9:0              


66 kq
FİNAL
İbarət Məmmədli (DİN İC) - Namaz Rüstəmov (Zenit İC) 0:8
Bürünc medal görüşü 
Məhəmmədəli Həsənov (Gənclik) - Murad Allahverdiyev (DİN İC) 4*:4
Cavid Mustafayev (ROİL) - Rəvan Həkimov (Olimp İK) 6:7
1/2 final
İbarət Məmmədli (DİN İC) - Murad Allahverdiyev (DİN İC) 6:1
Namaz Rüstəmov (Zenit İC) - Rəvan Həkimov (Olimp İK) 9:0
1/4 final
Məhəmmədəli Həsənov (Gənclik) - İbarət Məmmədli (DİN İC) 3:7
Murad Allahverdiyev (DİN İC) - Ramin Cəfərov (Neftçi İK) 10:9
Namaz Rüstəmov (Zenit İC) - Cavid Mustafayev (ROİL) 2:1
Rəvan Həkimov (Olimp İK) - Bayram İsmayılov (Şəmkir) 9:0


74 kq
FİNAL
Şirxan Quliyev (MOİK) - Ülvi Qənizadə (Neftçi İK) 0:9
Bürünc medal görüşü 
Cavanşir Qasımov (Mingəçevir) - Fərid Quliyev (Qubadlı) 0:5 (tuşe)
Azər Hüseynov (Gömrükçü İSM) - Nəsir Həsənov (DİN İC) 4:1
1/2 final
Şirxan Quliyev (MOİK) - Fərid Quliyev (Qubadlı) 8:7
Nəsir Həsənov (DİN İC) - Ülvi Qənizadə (Neftçi İK) 1:5
1/4 final
Şirxan Quliyev (MOİK) - Elxan Alıyev (DİN İC) 10:0
Cavid Miralıyev (Hövsan GK) - Fərid Quliyev (Qubadlı) 0:8
Nəsir Həsənov (DİN İC) - Sahib Kərimov (MOİK) 4:0
Dənizxan Əzimov (Cəlilabad) - Ülvi Qənizadə 0:6              


84 kq
FİNAL
Aslan Məmmədov (ROİL) - Tuncay Vəzirzadə (Neftçi İK) 3:5
Bürünc medal görüşü 
Xəyal Mehdiyev (Təhsil İC) - Rəşad Mustafayev (Neftçi İK) 10:15
Məhəmməd Alxaslı (Şəki) - Rüfət Güləliyev (Gömrükçü İSM) 4:13
1/2 final
Rəşad Mustafayev (Neftçi İK) - Aslan Məmmədov (ROİL) 4:4*
Rüfət Güləliyev (Gömrükçü İSM) - Tuncay Vəzirzadə (Neftçi İK) 7:16
1/4 final
Rəşad Mustafayev (Neftçi İK) - Orxan Baxşıyev (Spartak) 8:0
Aslan Məmmədov (ROİL) - Xəyal Mehdiyev (Təhsil İC) 9:0
Nurlan Cəfərli (Neftçi İK) - Rüfət Güləliyev (Gömrükçü İSM) 0:11
Məhəmməd Alxaslı (Şəki) - Tuncay Vəzirzadə (Neftçi İK) 8:11


96 kq
FİNAL
Seyidmaqomed Omarov (Atasport) - Nizami Şəmilov (Zenit İC) 1:3
Bürünc medal görüşü 
Sərxan Dadaşzadə (Lənkəran) - Soslan Fanziyev (Atasport) 2:11
Cavid Yusifov (Təhsil İC) - Tehran Əminzadə (Gömrükçü İSM) 1*:1
1/2 final
Seyidmaqomed Omarov (Atasport) - Soslan Fanziyev (Atasport) 9:0 
Tehran Əminzadə (Gömrükçü İSM) - Nizami Şəmilov (Zenit İC) 3:3*
1/4 final
Seyidmaqomed Omarov (Atasport) - Seymur Nizami (Gəncə) 8:0
Soslan Fanziyev (Atasport) - Elməddin Əsədov (Sumqayıt, Zenit İC) 10:0
Xoçber Xalayev (Balakən) - Tehran Əminzadə (Gömrükçü İSM) 0:8
Cavid Yusifov (Təhsil İC) - Nizami Şəmilov (Zenit İC) 4:4*              


120 kq
FİNAL
Cavid Feyziyev (Pəhləvan) - Adəm Cəlilov (Zenit İC) 2:0
Bürünc medal görüşü 
Uğur Hacılı (DİN İC) - Əli Əminzadə (Gömrükçü İSM) 0:9
Tarış Əbilov (Zəngilan) - Məhəmməd Bazarov (Balakən) 1:1*
1/2 final
Əli Əminzadə (Gömrükçü İSM) - Cavid Feyziyev (Pəhləvan) 0:3
Adəm Cəlilov (Zenit İC) - Məhəmməd Bazarov (Balakən) 8:0
1/4 final
Oruc Mehdiyev (Cəngi GK) - Əli Əminzadə (Gömrükçü İSM) 0:8
Uğur Hacılı (DİN İC) - Cavid Feyziyev (Pəhləvan) 0:7
Tarış Əbilov (Zəngilan) - Adəm Cəlilov (Zenit İC) 0:2
Məhəmməd Bazarov (Balakən) - Məhəmməd Əliyev (Quba, Məhsul İC) 8:0


* Xəbərə şərh yoxdur
Adınız
E-mail adresiniz
Şərhiniz
Rövnəq Abdullayevin Qurban Qurbanovun təyinatı haqda danışdığı - VİDEO
2017-11-03  // 8 Comments
Köşə yazıları
Amal Abuşov
De Souza, Rəşad və “Qarabağ” haqqında
2017-11-23  // 14 Şərh
Sənan Abdullayev
Elnur Cəfərovu tanıyırsızmı?
2017-11-12  // 201 Şərh
Sorgu
Sizcə "Qarabağ" Avropa Liqasının qrupundan çıxa biləcək?
Bəli
En chox oxunanlar
De Souza, Rəşad və “Qarabağ” haqqında
Kanibolotski "Qarabağ"dan ayrılmaq istəyir: Ukraynadan təklif var - ÖZƏL!
Nizami Hacıyevin "Neftçi"yə keçidində problem yarandı
"Neftçi"də forma geyinən balaca italiyan kimdir?
AFFA-nın işi daşa dirənib: icra başçıları kömək etmək istəmir
Rəşad Sadıqov: "Penaltini başa düşdük, qırmızı nə idi?" - VİDEO - YENİLƏNİB
Xatirə İslam "Qarabağ"ın uduzduğu oyunda banket verdi - FOTO
"Qarabağ"ın qapısına 2 penalti təyin etmiş hakim təzyiqlərdən bezib tətilə çıxmaq istəyir
"Mil Muğan"ın Qəbələyə getməyə pulu yoxdur?
AFFA-nın Cocuq Mərcanlı ilə bağlı layihəsi təsdiq olundu

Xəbər Lenti
25 Noyabr 2017
11:42 “Qəbələ”yə evdə də qalib gələ bilərik”
11:20 Yunis Hüseynov: “Hiss edirəm ki, komanda yaxşı nəticə qazanacaq”
11:00 AFFA Əliyar Ağayevi cəzalandırdı
10:30 Kamran Ağayev qayıtdı və… 4 qol buraxdı
24 Noyabr 2017
23:30 “Kəpəz”lə “Qəbələ”nin 18-ci dueli
23:00 “Qarabağ” gerilədi - UEFA reytinqi
22:30 Avroliqada da turun ən yaxşısı bəlli oldu
22:00 "Sabah" - "Qaradağ Lökbatan" 0:2 - VİDEO
21:30 “Kəpəz” Yunis Hüseynovun debüt matçına itkilərlə çıxacaq
21:00 Messi “Qızıl buts” aldı, Ronaldoya çatdı
20:30 AFFA-nın Cocuq Mərcanlı ilə bağlı layihəsi təsdiq olundu
20:00 “Qarabağ”dan təşəkkür – Xoreoqrafiyaya görə
19:30 Bakı çempionatının son mükafatçıları da bəlli oldu
19:00 Filip Ozobiç: "Bunun üçün 5 il burda olmalıyam" - MÜSAHİBƏ
18:40 “Zirə”də azarkeşlərlə görüş keçirildi
18:21 ÇL-də turun ən yaxşısı bəlli oldu
18:00 "Qarabağ"ın futbolçusu Rumıniya klubunun hədəfində!
17:41 Yığmalarımızın rəqibləri müəyyənləşdi
17:21 Liderdən növbəti qələbə
17:00 Yunis Hüseynovun yeni köməkçisi nə vaxt məlum olacaq?
16:43 Premyer Liqada 13-cü tur: tarixə səyahət
16:40 Gənc güləşçilərimiz “Şəhidlər Kuboku” uğrunda yarışacaq
16:21 “Neftçi”nin “Keşlə” ilə ilk sınağı
16:00 “Kəpəz”in Gəncədə açıq məşqi olacaq
15:40 BOM-un şagirdləri millinin məşqini izlədi
15:21 Azərbaycan gerilədi
15:00 Nizami Hacıyevin "Neftçi"yə keçidində problem yarandı
15:00 Hücumçumuz yenə meydana çıxmadı, komandası uduzdu
14:41 13-cü turun hakim təyinatları açıqlandı
14:20 Mərkəzi oyun Fariz Yusifova tapşırıldı
14:00 "Keşlə" 3 aydır işıq pulu vermir
13:41 Avropa Liqasında turun ən yaxşısı adına namizədlər
13:20 ÇL-də turun ən yaxşısı adına 8 namizəd
13:00 Millət vəkili "Qarabağ"ın səhvlərindən danışdı
12:40 Paytaxt çempionatında ilk günün qalibləri müəyyənləşdi
12:22 Azərbaycan çempionatında ilk
12:00 "Qarabağ"ın qapısına 2 penalti təyin etmiş hakim təzyiqlərdən bezib tətilə çıxmaq istəyir
11:21 Marselo Byelsa qovuldu
11:15 Millimizin çıxış edəcəyi mundialın keçiriləcəyi şəhərlər bəlli olub
11:00 Xatirə İslam "Qarabağ"ın uduzduğu oyunda banket verdi - FOTO
10:30 Avroliqada bol qollu gecə - VİDEOLAR
10:00 Hər küçədən keçən gəlib hakim ola, azarkeşlərin hissiyyatı ilə oynaya bilər...
02:30 Avropa Liqası: "Arsenal" uduzdu, "Milan"dan darmadağın
23 Noyabr 2017
23:51 Rəşad Sadıqov: "Penaltini başa düşdük, qırmızı nə idi?" - VİDEO - YENİLƏNİB
22:00 "Roma" - "Qarabağ" matçını canlı izləmək istəyənlərin nəzərinə
20:30 “Araz” darmadağınla qalib gəldi
20:00 Yığmamız Türkiyəyə böyük hesabla məğlub oldu
19:30 Birinci Divizionda 11-ci turun hakim təyinatları
19:00 “Keşlə” “Neftçi”yə qalib gəldi
18:40 Ağacan Abiyev “Şərəf” ordeni ilə təltif olundu
Bütün xəbərlər

Müəllif hüquqları qorunur.
Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir.
Müəlliflərlə redaksiyanın mövqeyi üst-üstə düşməyə bilər.